Garmin Forerunner 745 Music Black

Aktuálně cenově nejdostupnější model chytrých hodinek od Garminu určených i pro triatlon. Kromě bohaté sportovní výbavy nabídne i bezpečné platby Garmin Pay a hudební přehrávač.

Nalepení ochranného skla
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
2.5.2024
Kód: 010-02445-10
7 890 Kč
Garmin Forerunner 745 Music Black

Malé, lehké a super výkonné sportovní hodinky

Forerunner 745 patří k nejlépe funkčně vybaveným sportovním hodinkám v nabídce značky Garmin. Zvládnou změřit a zaznamenat běh, jízdu na kole, plavání venku i v bazénu, triatlon a řadu dalších sportů. Jsou malé, lehké a na ruce opravdu pohodlné. Jsou vhodné pro výkonnostní a vrcholové sportovce se středním a menším zápěstím.notifikace
Všestranné sportovní využití, včetně běhu, jízdy na kole, plavání nebo triatlonu.


Statistiky o tréninku a kondici (zatížení organizmu, Body Battery, Vo2Max...)

notifikace
Denní návrh tréninkového dporučení na základě kondice a tréninkové historie.

notifikace
Hudební přehrávač s podporou Spotify nebo Deezer steamovacích služeb.

notifikace
Garmin Pay™1 bezkontaktní platby jsou pohodlné a bezpečné.

notifikace
Výdrž baterie až 16 hodin na 1 nabití v režimu podrobného GPS záznamu.


VYSOKÁ ODOLNOST
Kvalitní silikonový řemínek, polymerové pouzdro a vysoce odolné sklo zajistí, že hodinky Forerunner® 745 s vámi udrží krok i v náročných podmínkách.

SPORTOVNÍ DESIGN
Hodinky byly navrženy s ohledem na využití při vrcholovém sportu. Forerunner® 745 je nejmenší a nejlehčí model mezi vrcholovými sporttestery.


Malé, lehké, pohodlné

DENNÍ TRÉNINKOVÁ DOPORUČENÍ
Tréninková denní doporučení dokážou doporučit trénink a vhodnou zátěž podle vaší tréninkové historie a úrovně vaší kondice. Vše s ohledem na vyvážený trénink.

TRÉNINKOVÝ EFEKT
Funkce tréninkový efekt ukazuje, jak vámi absolvovaný trénink ovlivňuje rozvoj vytrvalosti, rychlosti a výkonu. Samostatně se přitom vyhodnocuje aerobní a anaerobní přínos tréninku.

DOPORUČENÁ DOBA REGENERACE
Funkce po každém tréninku oznámí doporučenou dobu regenerace před další zátěží. Data zohledňují nejen trénink, ale i zatížení organizmu, kvalitu spánku a míru pohybu.


VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Samostatné sportovní profily pro většinu indoorových a outdoorových sportů. Nechybí běh, jízda na kole, plavání, golf, posilování, triatlon, běh na lyžích, sjezdové lyžování, multisportovní aktivity a další.

MĚŘENÍ VO2 MAX
Hodinky dokážou měřit VO2 MAX. a pprůběžně dosažené hodnoty aktualizovat v souladu se zvyšující se kondicí sportovce. Při vyhodnocení jsou zohledněny také okolní vlivy - teplota a nadmořská výška.

PŘEDPOVĚĎ VÝSLEDKŮ
Speciální nástroj zohledňuje vaši aktuální sportovní úroveň a tréninkovou historii. Pomůže vám pracovat na dosažení stanoveného cíle pro závod a sledovat vliv tréninku na předpokládaný čas dokončení závodu.


ZHODNOCENÍ VÝKONU
Při běhu hodinky Forerunner® 745 analyzují tempo, srdeční tep2 a variabilitu srdečního tepu a v reálném čase posuzují vaši schopnost podat výkon.

TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ
Tato statistika sleduje objem tréninku za poslední 4týdny, dělí zátěž do 3 zón a porovnává ji s optimálním rozsahem, který byste měli v jednotlivých zónách dosáhnout

STAV TRÉNINKU
Funkce automaticky vyhodnocuje nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti. Výsledkem funkce je zpráva, zda trénujete efektivně, málo nebo nadměrně.


CYKLISTICKÝ VÝKON
S kompatibilním wattmetrem Garmin (možno dokoupit) můžete získat podrobné informace o vyvážení výkonu levé/pravé nohy, FTP a dynamice jízdy.

MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Optický snímač tepu2 měří tep ze zápěstí během sportovní aktivity i průběžně po celý den. Kromě tepu měří i další důležité hodnoty, např. zatížení organizmu nebo Body Battery.

DYNAMIKA BĚHU
V kombinaci s kompatibilním příslušenstvím3 měří Forerunner® 745 důležité metriky běhu, například dobu kontaktu nohy se zemí, kadenci, délku kroku a další.


VESTAVĚNÝ GPS PŘIJÍMAČ
Moderní GPS/GLONASS/Galileo satelitní přijímač dokáže přesně a spolehlivě zaznamenat tréninky a poskytnout navigační informace i v náročnějších prostředích s omezeným výhledem na oblohu, kde by starší přijímače nestačily.

GARMIN COACH
Funkce Garmin Coach umí navrhnout adaptivní tréninkový plán pro začínající i pokročilé běžce. Chcete začít běhat nebo se připravit na závod? Tréninky se přizpůsobí vašim potřebám a cílům, včetně možnosti přesunutí tréninku na jiný den.

PLÁNOVÁNÍ TRÉNINKŮ
V tréninkovém deníku/mobilní aplikaci Garmin Connect je k dispozici nástroj pro snadné plánování tréninků a jejich přehrání do hodinek. Pro plánování můžete použít i jiné aplikace, jako je Strava nebo Komoot.


PLÁNOVÁNÍ TRAS A NAVIGACE
I když hodinky nezobrazují podrobné mapy, můžete využít funkce navigace po naplánované trase. Trasy jde jednoduše plánovat například pomocí mobilní aplikace mapy.cz a deníku Garmin Connect.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Funkce sleduje kolik minut týdně věnujete aktívnímu pohybu a hodnoty porovnává s doporučeními Světové zdravotnické organizace (WHO). Hodnoty jsou průběžně aktualizovány a výsledky graficky zobrazovány v grafu.

ANIMOVANÁ CVIČENÍ
Hodinky umějí na displeji zobrazit animovaná předcvičení silových tréninků, jógy, pilates a fitness cvičení. V mobilní aplikaci Garmin Connect™ si můžete z cvičení poskládat trénink a přehrát jej do paměti hodinek.


Skvěle sedí i na malém zápěstí

PULZNÍ OXYMETR
Snímač pulzního oxymetru4 měří ze zápěstí hladinu nasycení krve kyslíkem a poskytuje cenná data pro výškovou aklimatizaci nebo pokročilé sledování spánku.

BODY BATTERY™
Funkce Body Battery sledujte vyvážení mezi zátěží a odpočinkem. Ve funkci se dá poznat, jak dlouho trvá zotavení po tréninku nebo zda jste měli dostatečně dlouhý spánek.

VYHODNOCENÍ SPÁNKU
Funkce sleduje a vyhodnocuje délku a kvalitu spánku, včetně fází spánku, srdečního tepu, zatížení organizmu, okysličení krve4 nebo frekvenci dýchání.


FUNKCE PRO ŽENY
Aplikaci Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Pomocí stažitelných CIQ aplikací můžete mít informace navíc i na displeji hodinek.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ
Hudební přehrávač s kapacitou paměti až na 500 skladeb, navíc podpora pro streamovací služby typu Spotify®, Deezer nebo Amazon Music, včetně offline přehrávání playlistů (může být vyžadováno předplatné).

GARMIN PAY BEZKONTAKTNÍ PLATBY
Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda vaše banka, od které máte platební kartu, je na seznamu bank s podporou Garmin Pay.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Zobrazení notifikací na displeji hodinek je kompatibilní s chytrými mobilními telefony Android i iOS kompatibilním telefonu. Na hodinkách můžete přijímat notifikace na e-maily, sms a upozornění.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.

CONNECT IQ™
Programovatelná platforma Garmin Connect IQ nabízí uživatelům možnost doprogramovat a stáhnout doplňky hodinek, které nejsou k dispozici přímo od výrobce. Může se jednat o zajímavé aplikace, doplňky nebo vzhledy hodinek.DENÍK GARMIN CONNECT™
Mobilní aplikace a web Garmin Connect jsou online tréninkový deník pro ukládání, vyhodnocování a sdílení tréninků a aktivit zaznamenaných s produkty značky Garmin. Garmin Connect je k dispozici zdarma a v českém jazyce.

VÝDRŽ BATERIE
Slušná výdrž baterie nabízí až 7 dní v režimu chytrých hodinek, až 16 hodin v režimu podrobného GPS záznamu nebo až 21 hodin úsporného GPS záznamu v režimu UltraTrac™.


Sporttester vhodný pro vrcholové a výkonnostní sportovce

apka

apka2


Obsah balení

  • Hodinky Forerunner 745
  • nabíjecí/datový kabel
  • dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Forerunner 745, Chytré sportovní hodinky s GPS navigací a offline mapami, Elegantní hodinky s krokoměrem, 5 ATM - 50 m - plavání, Chytré hodinky s měřením tepu, GPS + Galileo + Glonass, Sportovní hodinky s MP3 přehrávačem, Hodinky s NFC platbami Garmin Pay
Záruka: 2 roky
CZ menu: Ano
Rozměry: 44 mm
Voděodolnost: 5 ATM - Vhodné pro plavání
Safírové sklíčko: Gorilla Glass
Displej - dotykový: Ne
Displej - velikost: 1,2"
Displej - rozlišení: 240 x 240 bodů
Řemínek - snadná výměna: Ne
Řemínek - šířka: 22 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Více než 5 dní
Výdrž baterie GPS: Více než 15 hodin
? Solární dobíjení: Ne
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Teploměr: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
? Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
? MP3 přehrávač: Ano
Mapy nahrané v hodinkách: Ne
Navigace: Ano
? Triatlonový profil: Ano
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu i na otevřené vodě
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TH Avatar autora | 28.6.2021
Funguji skvěle, maximální spokojenost.
5
MO Avatar autora | 3.5.2021
lehké, výkoné, vysoká přesnost GPS záznamu
5
Avatar autora | 27.1.2021
skvělé!
5
Avatar autora | 25.1.2021
Nejlepsi bezecky hodinky, jen baterka by mohla byt silnejsi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Garmin Forerunner 745 Music  Neo Tropic
7 890 Kč

Ideální sporttester pro závodní sezónu, ale i pro trénink na dráze, v terénu...

Kód: 010-02445-11
Garmin Forerunner 745 Music  Red
7 490 Kč

Forerunner 745 jsou GPS hodinky za výhodnou cenu pro atlety, triatlonisty,...

Kód: 010-02445-12
Garmin Forerunner 745 Music  White
7 490 Kč

Plánujte a vyhodnocujete své tréninky pomocí multi-sportovních GPS hodinek,...

Kód: 010-02445-13