Garmin Forerunner 945 Black

Multisportovní hodinky s mapou, Garmin Pay, MP3, nízkou hmotností a dobou výdrže až 36 hodin v režimu GPS.

Ochranné sklo na displej od 1 Kč ?
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 010-02063-01
9 990 Kč
Garmin Forerunner 945 Black

Navrženo pro vrcholové sportovce

Jste výkonnostní nebo dokonce vrcholový sportovec? Hledáte chytré, sportovní GPS hodinky, které na ruce při tréninku neucítíte? Forerunner 945 jsou vrcholné sportovní hodinky s neuvěřitelnou nabídkou sportovních, outdoorových a chytrých funkcí, které byly navrženy s ohledem na potřeby vrcholových sportovců. Minimální hmotnost, dlouhá výdrž a vysoká odolnost patří k přednostem, které si u těchto hodinek zamilujete.notifikace
Hudební přehrávač s vnitřní pamětí a podporou streamovacích služeb.


Vyhodnocení stavu tréninku, VO2Max, 7denní nebo 4týdenní zátěže

notifikace
Garmin Pay™1 bezkontaktní platby jsou pohodlné a bezpečné.

notifikace
Podrobné mapy a navigační funkce přímo na displeji hodinek.

notifikace
Bezpečnostní a sledovací funkce2 pro bezpečnější sportování

notifikace
Dlouhá výdrž baterie: až 36 hodin plnohodnotného GPS záznamu na 1 nabití.


SPORTOVNÍ DESIGN
Hodinky byly navrženy s ohledem na využití při vrcholovém sportu. Nízká hmotnost, pohodlný řemínek, tenké tělo. Tyto hodinky si na první vyzkoušení zamilujete.

VYSOKÁ ODOLNOST
Kvalitní silikonový řemínek, polymerové pouzdro a vysoce odolné sklo Corning® Gorilla® Glass DX zajistí, že hodinky Forerunner 945 s vámi udrží krok i v náročných podmínkách.


Vrcholový sporttester

GARMIN COACH
Funkce Garmin Coach umí navrhnout adaptivní tréninkový plán pro začínající i pokročilé běžce. Chcete začít běhat nebo se připravit na závod? Tréninky se přizpůsobí vašim potřebám a cílům, včetně možnosti přesunutí tréninku na jiný den.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Hodinky nabízejí samostatné sportovní profily pro většinu indoorových a outdoorových sportů. Nechybí běh, jízda na kole, plavání, golf, posilování, triatlon, běh na lyžích, sjezdové lyžování, multisportovní aktivity a další.

MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Optický snímač tepu3 měří tep ze zápěstí během sportovní aktivity i průběžně po celý den. Kromě samotného tepu získává ze zápěstí údaje o zatížení organizmu, zbývající tělesné energii nebo vývoji klidového tepu.


VESTAVĚNÝ GPS PŘIJÍMAČ
Moderní GPS/GLONASS/Galileo satelitní přijímač dokáže přesně a spolehlivě zaznamenat tréninky a poskytnout navigační informace i v náročnějších prostředích s omezeným výhledem na oblohu, kde by starší přijímače nestačily.

DYNAMIKA BĚHU
V kombinaci s kompatibilním příslušenstvím4 měří Forerunner 945 důležité metriky běhu, například výšku odrazu, dobu kontaktu nohy se zemí, vyváženost levé/pravé strany, kadenci, délku kroku a další.

MĚŘENÍ VO2 MAX
Hodinky dokážou měřit VO2 MAX. a pprůběžně dosažené hodnoty aktualizovat v souladu se zvyšující se kondicí sportovce. Při vyhodnocení jsou zohledněny také okolní vlivy - teplota a nadmořská výška.


ZHODNOCENÍ VÝKONU
Funkce zhodnocení výkonu při běhu analyzuje tempo, srdeční tep a variabilitu srdečního tepu, a během prvních několika minut aktivity posuzuje vaši schopnost podat výkon.

STAV TRÉNINKU
Funkce automaticky vyhodnocuje nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti. Výsledkem funkce je zpráva, zda trénujete efektivně, málo nebo nadměrně.

TRÉNINKOVÝ EFEKT
Funkce tréninkový efekt ukazuje, jak vámi absolvovaný trénink ovlivňuje rozvoj vytrvalosti, rychlosti a výkonu. Samostatně se přitom vyhodnocuje aerobní a anaerobní přínos tréninku.


TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ
Tato statistika sleduje objem tréninku za poslední 4týdny, rozděluje zátěž do 3 zón a porovnává ji s optimálním rozsahem, který byste měli v jednotlivých zónách mít podle vaší kondice.

DENNÍ TRÉNINKOVÉ DOPORUČENÍ
Tréninková doporučení vám na začátku tréninku dokážou doporučit trénink a vhodnou zátěž podle vaší tréninkové historie a úrovně vaší kondice. Doporučení se snaží zachovat vyvážený trénink.

DOPORUČENÁ DOBA REGENERACE
Integrovaný regenerační asistent vám po každém tréninku oznámí doporučenou dobu regenerace před další zátěží. Hodnota zohledňuje nejen trénink, ale i celodenní zatížení organizmu, kvalitu spánku a aktivity mimo tréninky.MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Funkce sleduje kolik minut týdně věnujete aktívnímu pohybu a hodnoty porovnává s doporučeními Světové zdravotnické organizace (WHO). Hodnoty jsou průběžně aktualizovány a výsledky graficky zobrazovány v grafu.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE
Výdrž baterie je až 14 dní provozu v režimu chytrých hodinek, až 36 h. záznamu s GPS nebo až 10 h. záznamu GPS se současným poslechem hudby. K dispozici je i dobíjení během aktivity nebo úsporný režim záznamu.


Nekompromisní výkon

PODROBNÉ MAPY
Podrobné mapy a navigační funkce vám umožní poznat nové trasy, lépe se orientovat v terénu nebo se bezpečně vrátit zpět domů, když kvůli nepřízni počasí ztratíte cestu. K dispozici jsou turistické i uliční mapy.

FUNKCE CLIMBPRO
Funkce ClimbPro poskytuje v reálném čase podrobné informace o jednotlivých stoupáních na naplánované trase. Využijte aplikaci mapy.cz pro snadné naplánování trasy a získání podrobných výškových dat pro funkci ClimbPro.

NAVIGAČNÍ FUNKCE
Využijte funkce navigace po trase, která dokáže automaticky vypočítat trasu do cíle nebo využít tras naplánovaných v počítači nebo mobilním telefonu například pomocí mobilní aplikace mapy.cz a deníku Garmin Connect.VÝPOČET OKRUŽNÍ TRASY
Zadejte požadovanou vzdálenost a získáte návrhy tras, které vás dovedou zpět do počátečního bodu. VÝPOČET TRASY PODLE OBLÍBENOSTI TRENDLINE™ zohledňuje při výpočtu tras jejich oblíbenost a nabídne nejpopulárnější trasy v okolí.


Lehké a elegantní

PULZNÍ OXYMETR
Snímač pulzního oxymetruí5 ze zápěstí měří hladinu nasycení krve kyslíkem a poskytuje cenná data pro výškovou aklimatizaci nebo pokročilé sledování spánku.

BODY BATTERY
Funkce Body Battery sledujte vyvážení mezi zátěží a odpočinkem. Ve funkci se dá poznat, jak dlouho trvá zotavení po tréninku nebo zda jste měli dostatečně dlouhý spánek.

VYHODNOCENÍ SPÁNKU
Funkce sleduje a vyhodnocuje délku a kvalitu spánku, včetně fází spánku, srdečního tepu, zatížení organizmu, okysličení krve5 nebo frekvence dýchání.


FUNKCE PRO ŽENY
Aplikaci Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Pomocí stažitelných CIQ aplikací můžete mít informace navíc i na displeji hodinek.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ
Hudební přehrávač s kapacitou paměti až na 500 skladeb, navíc podpora pro streamovací služby typu Spotify®, Deezer nebo Amazon Music, včetně offline přehrávání playlistů (může být vyžadováno předplatné).

GARMIN PAY BEZKONTAKTNÍ PLATBY
Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda toto podporuje váš bank s podporou Garmin Pay.


CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Zobrazení notifikací na displeji hodinek je kompatibilní s chytrými mobilními telefony Android i iOS. Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách přijímat notifikace na e-maily, sms a upozornění.

FUNKCE LIVETRACK
Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat v reálném čase6 nejen vaši polohu, ale také celou historii aktivity, včetně výškového profilu a srdečního tepu. Data jsou vysílána paketově z hodinek pres mobilní telefon.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.


OVLÁDÁNÍ CHYTRÉHO TRENAŽÉRU TACX
Hodinky můžete propojit s chytrými cyklotrenažéry Tacx® a ovládat je nebo zaznamenávat trénink, který na chytrém trenažéru absolvujete. Data z indoor cyklistického tréninku tak dostanete do svých záznamů stejně snadno, jako jiné sporty.

CONNECT IQ™
Programovatelná platforma Garmin Connect IQ nabízí uživatelům možnost doprogramovat a stáhnout doplňky hodinek, které nejsou k dispozici přímo od výrobce. Může se jednat o zajímavé aplikace, doplňky nebo vzhledy hodinek.

TRÉNINKOVÝ DENÍK GARMIN CONNECT™
Mobilní aplikace a web Garmin Connect jsou online tréninkový deník pro ukládání, vyhodnocování a sdílení tréninků a aktivit zaznamenaných s produkty značky Garmin. Garmin Connect je k dispozici zdarma a v českém jazyce.


apka

apka2


Obsah balení

  • Hodinky Forerunner 945
  • voucher pro stažení Topo Czech PRO
  • nabíjecí/datový kabel
  • dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Forerunner 945
CZ menu: Ano
Rozměry: 47 mm
Voděodolnost: 5 ATM - Vhodné pro plavání
Safírové sklíčko: Gorilla Glass
Displej - dotykový: Ne
Displej - velikost: 1,2"
Displej - rozlišení: 240 x 240 bodů
Displej - typ: MIP Transflektivní
Řemínek - snadná výměna: Ano -QuickFit
Řemínek - šířka: 22 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Více než 10 dní
Výdrž baterie GPS: Více než 30 hodin
? Solární dobíjení: Ne
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Teploměr: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
? Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
? MP3 přehrávač: Ano
Mapy nahrané v hodinkách: Ano
Navigace: Ano
Golfové funkce: Ano
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu i na otevřené vodě
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DJ Avatar autora | 10.1.2022
Skvělé hodinky, není co vytknout. Ve spojení se senzory na kole a hrudním pásem paráda.
5
Avatar autora | 10.5.2021
Zatím se seznamuji, nemohu objektivně ohodnotit.
5
RK Avatar autora | 4.5.2021
Pecka,mnoho funkcí vše funguje tak jak má!!!
5
JP Avatar autora | 19.4.2021
Veliká spokojenost
5
JN Avatar autora | 5.4.2021
S produktem se teprve seznamuji. Ale vypadá to na pořádnou bombu, kterou každý sportovec ocení. Velká spokojenost.
5
PM Avatar autora | 2.12.2020
Ještě nevím, je to vánoční dárek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: